SKOČILI NA DRUGO MJESTO /

Hajduk teškom mukom zadržao korak s Dinamom

Pobjedu je ostvarila i Istra 1961 koja je u Osijeku protiv istoimenog kluba slavila 3:1. Drugu pobjedu sezone Puljanima donijeli su Franjić (16), Graf (58) i Woon (86), dok je strijelac za domaći sastav bio Lulić (10).

19.8.2013.
7:05
Ivo Cagalj/PIXSELL

ZAGREB - Nogometaši Hajduka napredovali su na drugo mjesto prve HNL nakon što su u susretu šestog kola na Poljudu pobijedili Slaven Belupo 1:0.

Pogodak odluke zabio je AntonMaglica u 74. minuti.

U nedjelju je odigrana i utakmica između Zadra i Hrvatskog dragovoljca koja je završila bez pobjednika 1:1. Domaćin je poveo golom Sarića u 23. minuti, a pet minuta kasnije je izjednačio Doležal. Zadar je mogao i do tri boda, no Terkeš je u 74. minuti promašio jedanaesterac.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 14 bodova, Hajduk je drugi s bodom i utakmicom manje, treća je Rijeka sa 12 bodova, koliko ima i Lokomotiva na četvrtoj poziciji. 'Lokosi' imaju i utakmicu manje.