USPAVANKA U LATVIJI / Hajduk rutinski osigurao spektakl s Interom

Domaćini su i u uzvratu potvrdili da su klasu ispod Splićana te pogodak postigli iz jedine prave prilike koju je u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena realizirao Sinelnikovs.

26.7.2012.
22:31
Pixsell

Nogometaši Hajduka rutinski su odradili gostovanje u Latviji i, usprkos porazu od 1:0, eliminirali Skonto i prošli u 3. pretkolo Europske lige.

Hajduk je dominirao od početka susreta, a u nekoliko su navrata mogli i povećati prednost od 2:0 iz prve utakmice.

Posebno vrijedi izdvojiti udarac Caktaša u 16. minuti kojeg je efektno zaustavio vratar Skonta te Vukušića koji je u 73. za pola koraka zakasnio na jedan odbijanac.

"Bile" sad očekuje spektakl protiv milanskog Intera s kojim će prvi susret odigrati 2. kolovoza na Poljudu.

Prolaz u treće pretkolo izborio je i Slaven Belupo koji je, nakon 6:0 kod kuće, Portadown s 4:2 pobijedio i u Sjevernoj Irskoj.

Osijek je, pak, poslije 3:1 u Gradskom vrtu, od švedskog Kalmara izgubio i u uzvratu s 3:0.