Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
[FOTO] IZ DINAMA POKAZALI KAKO IZGLEDA MAKSIMIR POD SNJEŽNIM POKRIVAČEM: /

'Prosinac drugi, snijeg na Maksimiru prvi'

Zagrebački klub na Facebooku je objavio fotografiju svojeg stadiona kojeg je prekrio snijeg

VOYO logo
VOYO logo

Dinamova ekspedicija otputovala je u srijedu ujutro prema Rotterdamu, gdje će u četvrtak (18.55 sati) odigrati utakmicu 5. kola skupine K Europske lige protiv domaćeg Feyenoorda u kojoj bi joj i jedan bod osigurao plasman u nokaut fazu ovog natjecanja.

Nekoliko sati kasnije u Zagrebu je počeo padati gusti snijeg, a iz hrvatskog prvaka su objavili fotografiju stadiona i travnjaka prekrivenog snježnim pokrivačem.

"Prosinac drugi, snijeg na Maksimiru prvi", napisali su uz fotografiju iz Dinama.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike