Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
S TRIBINA LETJELE ČAŠE I UVREDE /

Francuzi optužili hrvatske navijače za rasizam: 'Bilo je nekoliko navijača iz Dalmacije'

Na susretu je u jednom trenutku došlo do incidenta kada su praktički svi igrači i stručni stožer Francuske ustali s klupe

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Hrvatska je u rukometnom klasiku, u prvoj utakmici drugog kruga na Europskom rukometnom prvenstvu u Njemačkoj, poražena od Francuske 34:32 te tako ostala na samo jednom bodu prenesenom iz prvog kruga natjecanja.

Na susretu je u jednom trenutku došlo do incidenta kada su praktički svi igrači i stručni stožer Francuske ustali s klupe. S tribina gdje su bili hrvatski navijači doletjela je jedna plastična čaša, no kako pišu francuski mediji bilo je tu i rasističkih povika.

"Francuska klupa bila je napadnuta od nekoliko navijača iz Dalmacije", piše Lefigaro.

"Bile su to rasističke geste i to nas je razbijesnilo", rekao je Nicolas Tournat.

"Ne mogu potvrditi da su bili rasistički povici jer ne razumijem hrvatski jezik, ali doletjela je jedna čaša i geste rukama nisu bile baš prijateljske. Tome nema mjesta u sportu", rekao je francuski izbornik Guillaume Gille.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike