Mbappe se posuo pepelom: 'Ili si dobar ili nisi. Ja nisam bio dobar'

Htio je postati prvak, ali sada ranije odlazi na praznike

10.7.2024.
7:29

Španjolska je postala prvi finalist Europskog nogometnog prvenstva, nakon što je u utorak u polufinalu u Münchenu s 2-1 nakon preokreta pobijedila Francusku.

NESUĐENI 'HRVAT' /

Dani Olmo protiv Francuske do rekorda kojeg nije uspio postaviti niti jedan Španjolac u povijesti

Tricolori su poveli u devetoj minuti golom Randala Kolo Muanija, no Furija je do kraja poluvremena okrenula rezultat golovima Laminea Yamala (21) i Danija Olma (25). U nastavku susreta više nije bilo golova.

Kapetan i najbolji igrač francuske reprezentacije Kylian Mbappe bio je jako samokritičan poslije poraza od Španjolske.

"Ne treba komplicirati, ili si dobar ili nisi. Voila, ja nisam bio dobar i idemo kući. Moj Euro je neuspjeh. Htio sam postati europski prvak, ali sada ranije odlazim na praznike", rekao je Mbappe koji je utakmice na euru morao igrati sa zaštitnom maskom nakon loma nosa.

"Dobro ću se odmoriti, to mi je potrebno kako bi se spremio za početak novog života. Čeka me puno toga", zaključio je Mbappe, koji je ovoga ljeta potpisao za Real Madrid.