DVA FENOMENALNA GOLA / Eduardo potopio Dinamo

Hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva bio je glavna zvijezda utakmice Šahtara protiv Dinamo Kijeva. Zabio je dva gola i dotukao Dinamo.

26.10.2011.
21:58

U susretu osmine finala ukrajinskog nogometnog kupa Šahtar je u Kijevu pobijedio Dinamo 3:2, a junak utakmice bio je hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva koji je zabio dva gola za momčad iz Donjecka.

Eduardo se upisao među strijelce u devetoj i 89. minuti, a gol za Šahtar zabio je i Teixeira u 21. minuti. Strijelci za Dinamo bili su Jarmolenko u 41. i Milevski u petoj minuti sudačke nadoknade.

Eduardo je na terenu proveo skoro cijeli susret, zamijenjen je u sudačkoj nadoknadi, dok je Darijo Srna odradio cijelu utakmicu za goste, baš kao i Ognjen Vukojević u dresu Dinama.