UZ VELIKI APLAUZ / Dudu Arsenalu zabio počasni gol

Napadač hrvatske reprezentacije Eduardo da Silva zabio je jedini gol za Šahtar u teškom porazu 5-1 protiv njegova donedavnog kluba Arsenala.

19.10.2010.
21:08
PIXSELL

Nogometaši Arsenala ostvarili su još jednu uvjerljivu pobjedu u Ligi prvaka. U susretu trećeg kola H skupine "Topnici" su u Londonu deklasirali Šahtar 5:1, a jedini gol za ukrajinski sastav zabio je napadač hrvatske reprezentacije i bivši igrač Arsenala Eduardo da Silva u 82. minuti.

Golove za Arsenal, koji je u prva tri kola zabio čak 14 golova, postigli su Song (19), Nasri (42), Fabregas (60-11m), Wilshere (66) i Chamakh (69).

Eduardo je protiv svoje bivše momčadi ušao u igru u 63. minuti, a 20 minuta kasnije zabio je gol i doživio ovacije navijača Arsenala koji ga nisu zaboravili. Darijo Srna je odigrao svih 90 minuta za goste.

U drugom susretu skupine H Braga je 2:0 pobijedila Partizan upisavši prvu pobjedu. Golove su zabili Lima (35) i Matheus (90).

Na ljestvici vodi Arsenal sa devet bodova, Šahtar ima šest, Braga tri, a Partizan je bez bodova.

Snimku Eduardovog počasnog gola pogledajteOVDJE.