POBJEDOM SAČUVAO POSAO /

Čačić protiv Istre osigurao novu priliku?

Poveli su "Modri" u 19. minuti pogotkom Domagoja Vide, a svoju su prednost udvostručili samo četiri minute kasnije preko prvog strijelca HNL-a Sammira. Nadu Poljanima vratio je Roce u 33. minuti, no utakmicu je odlučio Vida svojim drugim golom u 57. minuti.

2.11.2012.
20:20
PIXSELL

U prvom susretu 14. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama svladali pulsku Istru 1961 s 3:1.

Poveli su "Modri" u 19. minuti pogotkom DomagojaVide, a svoju su prednost udvostručili samo četiri minute kasnije preko prvog strijelca HNL-a Sammira.

Nadu Poljanima vratio je Roce u 33. minuti, no utakmicu je odlučio Vida svojim drugim golom u 57. minuti.

Dinamo se tako vratio na pobjednički kolosijek čime je trener AnteČačić vjerojatno sačuvao svoj posao na klupi "Modrih".