Anichebe šokirao 'Bluese' / Boruc zaustavio Jelavića, remi Chelseaja

Nikica Jelavić je odigrao cijeli susret za Hull i tri puta je zapucao na vrata Southamptona. U 42. i 49. minuti njegove je udarce zaustavio vratar Boruc, a u 88. lopta je otišla iznad gola.

12.2.2014.
7:50
martin Rickett/Press Association/PIXSELL

U 26. kolu engleske Premier lige Hull City je na domaćem terenu poražen od Southamptona sa 0-1 golom Josea Fontea u 69. minuti.

Dejana Lovrena nije bilo u momčadi Southamptona jer se još uvijek oporavlja od ozljede.

Vodeći Chelsea je u gostima kod West Bromwicha odigrao 1-1. Chelsea je poveo u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena golom Branislava Ivanovića (45+2), a izjednačujući pogodak za WBA zabio je Victor Anichebe 87. minuti.

U srijedu je na rasporedu derbi Arsenal - Manchester United, Liverpool gostuje kod Fulhama, a Manchester City dočekuje Sunderland.