koji preokret! / Barca zaostajala dva gola pa protivniku zabila 'petardu'

Barca je nastupila bez glavnih zvijezda Lionela Messija i Neymara, a nije bilo niti Xavi Hernandeza, Victora Valdesa i Carlesa Puyola, no njihov se izostanak nije previše osjetio.

22.12.2013.
21:23
nph / Alterphotos/NordPhoto/PIXSELL

Aktualni španjolski nogometni prvak Barcelona pobijedio je na gostovanju Getafe 5-2 premda je domaćin u 15. minuti imao dva gola prednosti.

Getafe je sjajno otvorio utakmicu i golovima Sergia Escudera (10) i Lisandra Lopeza (15) stigao do velike prednosti. Međutim, Katalonci su do konca poluvremena okrenuli rezultat s tri gola Pedra (35,41,43), a potom je Cesc Fabregas s dva gola u nastavku (68,72-11m) razriješio sve dvojbe oko pitanja pobjednika.

Barcelona vodi na ljestvici sa 46 bodova koliko ima i Atletico Madrid na drugoj poziciji, ali uz slabiju razliku pogodaka. Na trećem mjestu je Real Madrid sa 38 bodova, no 'Kraljevski klub' večeras očekuje gostovanje kod Valencije.