FABREGASOV PRVIJENAC / Barca zabila 'petardu' Napoliju

Nogometaši Barcelone pobijedili su momčad Napolija rezultatom 5:0 u prijateljskoj utakmici odigranoj na stadionu Camp Nou. Bio je to ogled momčadi koje bi se ove sezone mogle susreti i u Ligi prvaka.

23.8.2011.
10:31

Barcelona i Napoli igrali su u sklopu 46. izdanja Trofeja Joan Gamper. Utakmicu u Barceloni pratilo je oko 78 tisuća gledatelja, a prvi pogodak u dresu Barcelone postigao je Cesc Fabregas u 25. minuti.

Lionel Messi ušao je u igru u drugom poluvremenu umjesto Fabregasa. U 62. minuti, Pedro je zabio nakon slobodnog udarca kojeg je izveo Messi.

Potom je argentinski velemajstor, najbolji nogometaš svijeta sam postigao dva pogotka, u 66. i 77. minuti, za uvjerljivu pobjedu aktualnog španjolskog i europskog prvaka.