UVJERLJIVE POBJEDE / Barca i Atletico se vratili na vrh Primere

Barcelona ima 54 boda, koliko i Atletico Madrid koji je ranije skočio na prvo mjesto pobjedom kod Rayo Vallecana (4:2), ali su Katalonci na čelu jer imaju bolju razliku pogodaka. Real Madrid je treći s 53 boda.

27.1.2014.
7:18
AP Images

BARCELONA - Nogometaši Barcelone vratili su se na vrh Primere pobjedom u 21. kolu na Nou Campu protiv Malage s 3-0.

Barca je dugo lomila otpor Malage, sve do 40. minute kada je pogodio GerardPique, da bi u nastavku PedroRodriguez (55) i AlexisSanchez (61) osigurali pobjedu. LeoMessi je odigrao cijelu utakmicu, ali se nije uspio upisati u strijelce.

Barcelona ima 54 boda, koliko i Atletico Madrid koji je ranije skočio na prvo mjesto pobjedom kod Rayo Vallecana (4-2), ali su Katalonci na čelu jer imaju bolju razliku pogodaka.

Madridski klub je pobjedu osigurao već u prvom dijelu kojeg su dobili s 3-1, dok je Rayo promašio i kazneni udarac. Turčin ArdaTuran (30,44) je bio dvostruki strijelac, jedan gol za goste dao je DavidVilla (8), a SaulNiguez je u 75. minuti postigao autogol. Za domaćine su zabili JonathanViera (40), koji je u 12. minuti promašio penal, i JoaquinLarrivey (76).