Kada se džiberi dohvate fotošopa (14 SLIKA)
Umesto frajera, ispali seljoberi
Malo manje ili ništa sati u teretani, malo više za računarom i još više u prodavanju priča... Tako nekako provode vreme junaci ove fotogalerije u kojoj su skupljeni propali pokušaji nadobudnih mladića da mišiće "isklešu" u Photoshop-u i da na to love cice.
Momci su samo malo hteli da se "pojačaju. Nije baš problem što nisu uspeli da to odrade verno, već što su se obrukali i pokazali da ni to vreme koje provode uz komp ne provode kvalitetno. Mišići ne rastu od iskrivljenih zidova, uvijenih kreveta i pločica u kupatilu koje prkose zakonima fizike.
Kako sve to ne treba da izgleda pogledajte u našoj fotogaleriji. Ako ipak posle ovoga pokušate nešto slično, možda se i Vi nađete u našoj galeriji sledeći put.
403 Forbidden