Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
FOTO: /

Upoznajte novu Miss Universe Hrvatske

Lana Obad, 21- godišnja studentica ekonomije okrunjena je za Miss Univesre Hrvatske 2010. te je time postala nasljednica prošlogodišnje pobdjenice Sarah Čosić.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

"Jako sam sretna, još ne mogu povjerovati što mi se događa. Došla mi je cijela obitelj i svi su ponosni na mene. Nadam se da ću opravdati povjerenje u sljedećih godinu dana", izjavil je nova Miss Universe Hrvatske, Lana Obad.

Novopečena missica može se pohvaliti visinom od 173 centimetara, dugom svijetlo smeđom kosom i prekrasnim osmijehom. Lana ima 21 godinu te studira na Ekonmskom fakultetu u Zagrebu.

Osim krune, izbor za Miss Universe lijepoj je Lani donio i autobomil u trajno vlasništvo.

Prvom pratiljom proglašena je 21- godišnja Katarina Martinović iz Županje, na treće mjesti zasjela je Splićanka Doris Delić.

Posebne nagrade otišle su Antoniji Kalinić za miss simpatičnosti, Jeleni Vuletić za miss fotogeničnosti i Ani Soldo za miss stila.

Voditeljski dio programa odradila je Nikolina Pišek, dok su Lana Jurčević, Feminnemke, Goran Karan i Jelena Rozga bili zaduženi za dobru zabavu.

Prethodni članci:

arti-201003280127006

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike