Sevkin zaručnik počastio večerom Jelenu Urukalo

Mlada manekenka sudjelovala je na malonogometnom turniru koji je organizirao Slavko Šajinović i sa svojim timom pobijedila. Kao nagradu osvojila je večeru u njegovu restoranu i besplatni skvoš.

5.5.2010.
22:05

Natjecanje u malonogometnom turniru održalo se u jednom riječkom sportskom centru, u sklopu kojeg je zaručnik Severine Vučković, Slavko Šajinović otvorio novi kafić.

Četiri ženska tima su igrala, a ekipa Jelenine Urukalo je pobijedila.

'Natjecanje je bilo - Bilo je naporno, ali su moje djevojke uspjele izdržati do finala. Pobijedile smo s pet golova razlike i tako osvojile prvo mjesto. Iako sam početkom godine ozlijedila zglob i šepala dva mjeseca, ipak sam zaigrala nogomet i odmah zabila gol', izjavila je Jelena za 24 sata.

Manekenka i suigračice osvojile su tri mjeseca besplatnog igranja skvoša u Slavkovu sportskom centru te večeru u njegovu restoranu.

Severinin zaručnik kavom i kolačima počastio je i ostale djevojke te je i njima darovao besplatno igranje skvoša, dok je Jelena osvojila i večeru u njegovom restoranu.

Sevka nije bila na otvorenju koja se prošlog vikenda ozlijedila dok je nastupala pa je završila u bolnici na operaciji.