Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
JELENA KARLEUŠA U SREDIŠTU PORNO AFERE: /

Srpski mediji objavili: 'Imamo gole fotografije'

Riječ je o fotografijama koje već danima kruže internetom, a koje prikazuju kako se pjevačica, navodno, tijekom videorazgovora skinula

VOYO logo
VOYO logo

Srpski mediji tvrde da imaju fotografije na kojima se, navodno, nalazi pjevačica Jelena Karleuša, i to gola. Te je fotografije, navodno, slala Ognjenu Vranješu, bosanskohercegovačkom nogometašu. Riječ je o fotografijama koje već danima kruže internetom, a koje prikazuju kako su osobe vodile videorazgovor u kojemu se pjevačica, navodno, skinula. Ako je vjerovati srpskim medijima, Karleuša je te fotografije slala kolegi svog supruga, nogometaša Duška Tošića.

Jeleni je Ognjen nedavno na kućnu adresu poslao 1001 ružu. Kako pišu srpski mediji, pjevačica se opravdavala da je Ognjen psihopat koji je proganja. "Budući da je Duško zaprijetio Ognjenu, on mu se htio osvetiti. Smislio je da za praznike pošalje Jeleni romantičan poklon na njezinu adresu na Dedinju. Tošić je bio prisutan i razljutio se", tvrdi izvor blizak paru.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike