Za obavijest o zlostavljaču koji je palio psa 3000 kuna

8.3.2010.
15:58
VOYO logo

Policajci PU Vukovarsko-srijemske još uvijek istražuju slučaj zlostavljanog psa koji je pronađen u Vinkovcima s teškim opeklinama po njušci, glavi i leđima s obručem žice oko vrata. Za sada policija nema konkretnih saznanja.

Udruga prijatelja životinja dr. Ivan Rostaš zgroženi tim, posljednjim u nizu slučajeva zlodjela nad životinjama, odlučila je za korisne informacije o počinitelju u slučaju opečenog psa isplatiti naknadu od 3.000 kuna, piše Jutarnji list.

"Iako je to za našu udrugu znatan iznos, vjerujemo da bismo na taj način mogli otkriti počinitelja i spriječiti buduća maltretiranja i iživljavanja nad životinjama, ali i smanjiti neodgovorno napuštanje i odbacivanje životinja, a čega smo svakodnevno svjedoci", navode iz spomenute udruge u Vinkovcima.

Policiji su prijavili i slučaj mučenja mačaka u Vukovaru, gdje je jednoj mački izvađeno oko, a drugoj odrezan rep.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Informacije se mogu dojaviti na telefon Udruge prijatelja životinja dr. Ivan Rostaš broj 032/369-388.

Prethodni članak:

arti-201003040624006

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
one 171
SUTRA
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
DRŽAVA RASPRODAJE /

Od stanova i poslovnih prostora do garaža - provjerili smo ponudu državnih nekretnina!