Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Vijesti /

'Potpisujemo: Građanska inicijativa je grupa gnjida'

Facebook grupa Dežulovićevih istomišljenika osvanula je sinoć, a njihov broj sve više raste. Oni homofobnim intelektualcima poručuju: 'Gnjide ste, sada tužite i nas.'

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

"Supotpisujemo članak Borisa Dežulovića iz Slobodne Dalmacije, objavljen 28. svibnja 2012. u 22.24 sata, i konstataciju da je takozvana antigay Građanska inicijativa ništa drugo do grupa gnjida.

Za povijest hrvatskog gnjidoslovlja valja zapamtiti njihova ljudska imena: Stjepan Lozo, Guido Piasevoli, Tatjana Alajbeg, Joško Čelan, Miroslav Klarić, Gordan Sladoljev, Barbara Kovačić-Domančić, Željko Ostoja, Miroslav Lozina i Marko Džaja. Sad neka i nas tuže!"

Stoji to u opisu grupe na koja je sinoć osvanula na Facebooku i čiji broj "supotpisnika" sve više raste. Za profilnu sliku ove grupe stavljen je crtež gnjide.

Iskoristili nestanak mlade djevojke

Podsjetimo, gore navedena skupina prije nekoliko dana održala je presicu u jednoj 'kafani' na Žnjanu, prilikom čega su na najgrublji mogući način iskoristili nestanak mlade Antonije Bilić u borbi protiv ljudskih prava njihovih sugrađana drugačije seksualne orijentacije.

Ti samozvani intelektualci kazali su da je Antonija Bilić neizravna žrtva splitskog Gay pridea, jer je brojna policija morala osiguravati prosvjed umjesto da su tragali za Antonijom.

Boris Dežulović stoga ih je u svojoj kolumni nazvao gnjidama, a oni su najavili da će ga zbog toga tužiti.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike