SVE ZA HRVATSKU /
Navijači probdjeli burnu noć: 'Nisam mogao zaspati, popio sam jedan Normabel'
Nakon razornih potresa, Seizmološka služba od Vlade je napokon dobila novu opremu. Stiglo im je po 20 novih seizmografa i akcelerografa ukupne vrijednosti četiri i pol milijuna kuna.
Nove uređaje je uručio ministar Fuchs od kojeg su to seizmolozi tražili još prije 10 godina, što je zaboravio pa su ga na to podsjetili - novinari.
Više pogledajte u prilog Marine Brcković: