21.8.2010.
21:50

Pula. Stadion SRC Uljanik Veruda. Gledatelja: 1.000. Sudac: Ivan Bebek (Rijeka). Strijelci: 0:1 - Pušić (25), 1:1 - Alimi (65), 1:2 - Kržić (89).Gosti su u Puli poveli u 25. minuti pogotkom 19-godišnjeg Domagoja Pušića, standardnog člana mlađih hrvatskih reprezentativnih selekcija.

Istra je izjednačila preko Makedonca Armenda Alimija i taj je rezultat stajao na semaforu sve do 89. minute. Tada je Zoran Kvržić, novi igrač Osijeka koji je došao iz HAŠK-a, eurogolom donio Osječanima prvu pobjedu u sezoni, i to u prvom trenerskom nastupu Branka Karačića. Zagreb. Stadion Maksimir. Gledatelja: 100-tinjak. Sudac: Davor Grizelj (Vinkovci). Lokomotiva i Šibenik su treći put zaredom remizirali bez golova. Odlični vratar gostiju Goran Blažević uspio je u Maksimiru sačuvati svoju mrežu i svakako je najzaslužniji što je njegova momčad izvukla 0:0 u okršaju s puno boljim Lokosima. Tako su Šibenčani osvojili drugi bod ove sezone, ali problem je što u pet odigranih kola nisu zabili nijedan gol.