Juve oduševio, Pao se osramotio

Mario Galinović branio je svih 90 minuta, dok je Ante Rukavina igrao do 71.

12.3.2010.
1:36

Liege je već u 16. minuti imao veliku prednost 2:0, Pao se vratio u igru početkom drugog dijela, ali u 74. minuti doživio novi šok.

arti-201003110699006Strijelci za goste bili su Axel Witsel, Milan Jovanović i Igor De Camargo, dok je jedini pogodak za domaće postigao Loukas Vintra.

Juventus se u Torinu lako obračunao s Fulhamom te na uzvrat za tjedan dana ide s pristojnom 3:1 prednošću. Već u 25. minuti domaći su vodili 2:0 pogocima Legrottaglea i Zebine, smanjio je Etuhu u 36. minuti, a konačni rezultat postavio je Trezegeut u 45. minuti.

Uzvrati se igraju za tjedan dana.

REZULTATI PRVIH UTAKMICA OSMINE FINALA EUROPSKE LIGE:

Panathinaikos - Standard 1-3 (Vintra 48 / Witsel 8, Jovanović 16, De Camargo 74)

Juventus - Fulham 3-1 (Legrottaglie 9, Zebina 25, Trezeguet 45+3 / Etuhu 36)

Benfica - Marseille 1-1 (Maxi Pereira 76 / Ben Arfa 90)

Valencia - Werder 1-1 (Mata 57 / Frings 24-11m)

Hamburger SV - Anderlecht 3-1 (Mathijsen 23, Van Nistelrooij 40, Jarolim 76 / Legear 45)

Atletico - Sporting 0-0

Lille - Liverpool 1-0 (Hazard 84)

Rubin - Wolfsburg 1-1 (Noboa 29 / Misimović 67)