Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Svijet /

Ubili i raskomadali mladu bolivudsku glumicu

Meenakshi Thapar, 26-godišnja indijska zvijezda oteta je i brutalno ubijena, a njeno tijelo pronađeno je u dijelovima.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Mlada bolivudska zvijezda Meenakshi Thapar (26) pronađena je mrtva. Navodno ju je ubilo dvoje kolega koji su je prije toga oteli tražili milijun i pol indijskih rupija otpremnine.

Amit Jaiswal (36) i njegova ljubavnica Preeti Surin M. THpar su je, znajući da su roditelji glumice bogati, pozvali na putovanje u gradić na granici između Indije i Nepala, a potom su je na tom putovanju oteli. Iako je njena majka navodno platila 60.000 rupija, 26-godišnjakinju su ubili.

Priznali ubojstvo?

"Ubijena je davljenjem, a potom su djevojci odrezali glavu. Njen torzo je ubačen u spremnik za vodu, a glava je izbačena kroz prozor od autobusa na putu za Mumbai", piše Telegraph.

Dailycaller piše kako je dvoje glumaca navodno priznalo ubojstvo 26-godišnje zvijezde. Inače, Meenakshi Thapar je slavu stekla nakon što je odigrala glavnu ulogu horor-filmu 404.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike