Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
OTVORENI RAT /

Sanader se Mesiću prijeti Uskokom

Bivši premijer Sanader poručio Mesiću da bi USKOK uskoro mogao uskočiti među njega i njegove.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

ZAGREB - Bivši premijer Sanader u četvrtak je zajedno s članovima Predsjedništva HDZ-a posjetio grob Franje Tuđmana. Iskoristio je priliku da odgovori predsjedniku Mesiću, koji je nedavno pozvao USKOK da ispita Sanadera oko prodaje Ine.

"Za razliku od prvog predsjednika, predsjednik Mesić je započeo, a evo i završava svoj mandat vicevima i lažima. Bilo bi mu pametnije da ne priziva često USKOK jer bi taj isti USKOK mogao uskoro uskočiti među njega i njegove", poručio je Sanader s Mirogoja.

Rekao je da je došao odati počast prvom predsjedniku hrvatske države i HDZ-a, istaknuvši da Franjo Tuđman ostaje zlatnim slovima zapisan u hrvatsku povijest i tu činjenicu ne može nitko umanjiti.

Predsjedniku Mesiću nije trebalo dugo da odgovori Sanaderu, iako nije bio uobičajeno razgovorljiv.

Zamoljen za komentar predsjednik je tek u prolazu poručio: "Pozdravite ga" i otišao s osmijehom na licu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike