Redknapp: S Kranjčarom opet mogu osvojiti FA Cup

Menadžer Spursa 'cvate' zbog izvedbe svoje momčadi koja je uz dva Nikina gola sa 4:0 preskočila Peterborough.

4.1.2010.
9:16

arti-201001020113006Menadžer Tottenhama Harry Redknapp je u subotu u susretu 3. kola FA Cupa protiv Peterborougha na travnjak poslao, kako kaže, najjaču postavu, a u njoj su po prvi puta zajedno bili Niko Kranjčar i Luka Modrić.

Kranjčar je briljirao, prvo pogodio gredu, zatim prekrasnim pogotkom u 35. minuti doveo Spurse u vodstvo, da bi u drugom poluvremenu još jednom pogodio mrežu Joea Lewisa koji je prema izvještajima otočkih medija "fenomenalno branio", a do završetka utakmice je ipak još dvaput morao po loptu u mrežu.

arti-201001030193006"Sad opet možemo otići do kraja", izjavio je nakon viđenog na White Hart Laneu Redknapp, koji je 2008. Portsmouthu donio drugi FA Cup u njegovoj povijesti i prvi put ga odveo u neko europsko natjecanje, a u toj mu je simfoniji važne note odsvirao također Kranjčar koji je u odličnoj formi te je dosad zabio šest golova za Spurse.

"Drago mi je što sam postigao golove, no još draže mi je što smo opet pokazali da smo vrlo ozbiljni u svakoj utakmici. Pogodili smo dvije grede, a nakon nekoliko sjajnih obrana protivničkog vratara postali smo nervozni. Ipak, zabili smo na vrijeme u prvom poluvremenu i slomili protivnika, a u drugom samo dovršili započeto", izjavio je Niko i još jednom poručio engleskim medijima da se odlično osjeća u tandemu s Modrićem:

"Mi smo uvijek sjajno surađivali na terenu i to smo još jednom dokazali".

arti-201001030238006Redknappovom snu o osvajanju najstarijeg klupskog nogometnog natjecanja s Tottenhamom će sljedeći na putu 23. siječnja stajati Leeds United koji je šokirao Manchester United usred Old Trafforda pobjedom od 1:0.