Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
TRAŽI POGODBU /

Petrač će progovoriti ako ga vrate u Lepoglavu

Hrvoje Petrač pokušava se nagoditi s državnim odvjetništvom, no oni zasad tu ponudu odbijaju.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

PULA - Hrvoje Petrač, osuđen za otmicu sina generala Zagorca, svim se silama nastoji vratiti u zatvor u Lepoglavi. Kako piše Jutarnji list, od državnog odvjetništva u zamjenu za svoje svjedočenje protiv Zagorca, traži povratak u lepoglavski zatvor.

Petrač je iz tog zatvora, gdje je bio u poluzatvorenom odjelu, prebačen u Pulu nakon što je ubijena Ivana Hodak, kćer Zagorčeva odvjetnika. U Puli izdržava šestogodišnju zatvorsku kaznu pod puno strožim uvjetima.

No, državno odvjetništvo je navodno odbilo ponudu Hrvoja Petrača ne želeći trgovati sa svojim svjedocima. Izvor iz Državnog odvjetništva tvrdi kako za potrebe sudskog postupka može poslužiti i Petračev iskaz iz istrage, u kojem on optužuje Vladimira Zagorca, a koji je dobiven na zakonit način.

Petrač je, naime, na suđenju Vladimiru Zagorcu za nestanak dragulja vrijednih 5 milijuna dolara, odbio svjedočiti tvrdeći da ga je potreslo ubojstvo Ive Pukanića. Sud ga je kaznio s 10 tisuća kuna, a ako ponovno odbije svjedočiti dobit će još mjesec dana zatvora.   

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike