Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
VEZA S DŽIHADISTIČKOM ĆELIJOM? /

Osumnjičeni Alžirac pred sudom, Belgija zatražila njegovo izručenje

Zbog sigurnosti istrage glasnogovornik nije htio ništa reći o identitetu i ulozi osumnjičenog u džihadističkoj mreži.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Tridesettrogodišnji Alžirac pojavit će se u ponedjeljak pred grčkim tužiteljem zbog moguće povezanosti s neuspjelom islamističkom zavjerom u svrhu napada na policiju u Belgiji, izjavili su dužnosnici.

Grčka je uhitila više od šest osoba u subotu, dva dana nakon što je belgijska policija izvršila pretrese u istočnom belgijskom gradu Verviersu i ubila dva naoružana napadača.

Operacija belgijske policije slijedila je tjedan nakon što su islamisti pobili 17 ljudi u Parizu.

Belgijsko državno tužiteljstvo priopćilo je u nedjelju da bi jedan od osumnjičenih terorista uhićenih u Ateni "mogao bi biti povezan" s džihadističkom ćelijom razotkrivenom prošli tjedan u Belgiji i zatražilo je njegovo izručenje.

"Uhićeni muškarac pojavit će se danas pred tužiteljem nakon zahtjeva za njegovim izručenjem Belgiji", priopćila je grčka policija.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike