Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Završila u bolnici /

Stavljenić Rukavina puštena da se brani sa slobode pa ju član obitelji pronašao u stanu u nesvijesti

Pronašao ju je u ležećem položaju jedan član šire obitelji, a potom je i prebačena u bolnicu, stanje joj je stabilizirano i puštena je kući

VOYO logo
VOYO logo

Nakon što su je pustili da se brani sa slobode, Ana Stavljenić-Rukavina u svojem je stanu u središtu Zagreba, neslužbeno doznaje Večernji list , pala u nesvijest.

Pronašao ju je u ležećem položaju jedan član šire obitelji, a potom je i prebačena u bolnicu, stanje joj je stabilizirano i puštena je kući. 

Još uvijek nije poznato u koju bolnicu je bila odvezena, a navodno ju je pronašao nećak, s obzirom na to da 82-godišnjakinja živi sama.

Podsjetimo, dugogodišnju suradnicu pokojnog gradonačelnika Milana Bandića USKOK sumnjiči da je na nezakonit način namjestila natječaj za ravnatelja Dječje bolnice Srebrnjak.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike