Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
TRAGEDIJA U NEGOSLAVCIMA /

Sletio s ceste u kanal, zabio se u betonski prilaz i poginuo

Nakon obavljenog očevida, policija je izvjestila kako je izletio na mjestu gdje je blagi zavoj te kako nije bio vezan

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Jutros, 9. lipnja 2022. godine oko 7,20 sati u Negoslavcima, u ulici Braće Nerandžić, dogodila se prometna nesreća u kojoj je smrtno stradao vozač osobnog automobila, javlja PU vukovarsko-srijemska. Poginuo je 51-godišnji hrvatski državljanin. Na mjestu događaja su odmah pristigli policijski službenici, djelatnici hitne medicinske pomoći te vatrogasci.

Sletio u kanal i udaruo u betonski prilaz

Policijski službenici su na mjestu događaja proveli očevid te utvrdili da se 51-godišnji vozač osobnog automobila vukovarskih registarskih oznaka kretao Negoslavcima, te je na dijelu te prometne dionice, koji ima blagi zavoj, sletio s kolnika u odvodni kanal i udario prednjim dijelom vozila u betonski prilaz, što je za njega bilo smrtonosno.

"Očevidom smo utvrdili da poginuli vozač nije koristio sigurnosni pojas, a tijelo je prevezeno u Nacionalnu memorijalnu bolnicu u Vukovaru, gdje će se po nalogu Općinskog državnog odvjetništva u Vukovaru obaviti obdukcija", objavila je policijska uprava vukovarsko-srijemska koja će će nadležnom državnom odvjetništvu dostaviti posebno izvješće.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike