Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
OZLIJEĐENO JOŠ 5 OSOBA /

Požeška policija o nesreći u kojoj je poginula djevojka (18): 'Mladić je predan pritvorskom nadzorniku'

Vozio je Opel u kojem su s njim osim žrtve bili i putnici od 15 i 17 godina. Autom je sletio s ceste zbog prevelike brzine pa se vratio u suprotnu traku i naletio na automobil. U njemu su bili 24-godišnji vozač i 21-godišnjakinja koji su također lakše ozlijeđeni

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Požeška policija objavila je da je 18-godišnjak koji je skrivio prometnu nesreću i u kojoj je poginula djevojka (18), predan pritvorskom nadzorniku.

Dovršili su istragu nad njim, inače mladićem iz općine Velika. Njega se sumnjiči da je u subotu oko 23:15 na cesti između Požege i Mihaljevaca skrivio nesreću u kojoj je pet osoba lakše ozlijeđeno, a 18-godišnjakinja od posljedica ozljeda i preminula.

Podsjetimo, vozio je Opel u kojem su s njim osim žrtve bili i putnici od 15 i 17 godina. Autom je sletio s ceste zbog prevelike brzine pa se vratio u suprotnu traku i naletio na automobil. U njemu su bili 24-godišnji vozač i 21-godišnjakinja koji su također lakše ozlijeđeni.

POGLEDAJTE VIDEO: Crni vikend na prometnicama! Stručnjak: 'Problem je u održavanju cesta, tamo je opasno i za bicikliste i pješake'

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike