Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Split /

Bezobrazluk! Ferrari na mjestu za invalide: 'Lako za parkiranje, ali kako ga 'upire' ili će ubiti sebe ili nekog drugog'

Skupocjeni automobil nema oznaku pristupačnosti, odnosno 'invalidsku karticu'

VOYO logo
VOYO logo

Fotografije skupocjenog Ferrarija parkiranog na mjestu predviđenom za osobe s invaliditetom na Bačvicama, objavljene su na Facebook stranici ''Prometne zgode i nezgode''

''Rado viđen gost na našim cestama, ne i na ovakvim mjestima'', napisali su administratori uz fotografiju.

''Lako za parkiranje, ali kako ga 'upire' po gradu po noći ili će ubiti sebe ili nekog drugog, a možda i jedno i drugo, uglavnom sretno'', jedan je od komentara, a drugi korisnik je pojasnio:

''Ja taže izlazim iz auta i imam utvrđeno 100% tjelesnog oštećenja. Ako nemam sa sobom znak pristupačnosti (u narodu poznato kao 'invalidska kartica'), onda ne stajem na to mjesto. Usput, znak pristupačnosti se dobije u roku od 15 dana od podnošenja zahtjeva. Treba predati medicinsku dokumentaciju na Zavod za vještačenje i to je to. Stvarno nema opravdanja stati na to mjesto bez uredne dokumentacije (znaka pristupačnosti). Za parkiranje na tom mjestu bez znaka pristupačnosti se dobije kazna od 700 kn.''

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike