SVE JE NESTALO /
Preživjeli su, ali nema života u njihovim očima... Prizori iz Venezuele ubijaju svaku nadu
Tek smo počeli, nekako mislim da smo sad izgradili temelje, firma se jako mučila prvih godina i mi smo jedva preživljavali, većinu našeg postojanja, rekao je Rimac.