MIRKO POKVARIO PREOKRET / Vučinićev projektil uništio Milanove snove

U drugom susretu polufinala talijanskog kupa Juventus je protiv Milana osigurao plasman u finale gdje će igrati protiv Napolija ili Siene.

21.3.2012.
7:54
PIXSELL

U najvećem derbiju talijanskog nogometa između Juventusa i Milana, nogometaši "Stare Dame" svlada su stare rivale i plasirali se u finale talijanskog kupa gdje ih čeka Napoli ili Siena.

Juventusova legenda Alessandro Del Piero donio je vodstvo domaćinima u 28. minuti susreta, ali su Milanova zimska pojačanja napravila potpuni preokret.

Prvo je zabio Djamel Mesbah u 51. minuti, a pola sata nakon njega u strijelce se upisao i Maxi Lopez te izjednačio ukupni rezultat na 3:3 nakon čega se otišlo u produžetke.

Plasman u finale Juveu je donio crnogorski napadač Mirko Vučinić fenomenalnim projektilom u 96. minuti te uništio snove Rossonera o trostrukoj kruni.