UNITED PRIVREMENO NA VRHU / Vragovi srušili Topnike, Van Persie zabio 'svojima'

Crveni vragovi su tako došli do osme pobjede te tako bar privremeno preuzeli prvo mjesto na ljestvici.

3.11.2012.
15:58
PIXSELL

Nogometaši ManchesterUniteda svladali su momčad Arsenala (2:1) u derbiju 10. kola Premiershipa.

RobinVanPersie je s ruba šesnaesterca već u trećoj minuti zabio gol bivšem klubu, a u 44. minuti United je dobio priliku za penal nakon što je Cazorla igrao objema rukama zbog Youngovog ubacivanja.

Međutim, WayneRooney je pucao penal i promašio cijeli gol. Kako bi se iskupili za ovaj promašaj, Unitedovci su u 67. minuti zabili za 2:0 pogotkom PatriceaEvre.

(Foto: PIXSELL)

Dvije minute nakon drugog gola na utakmici, Topnici su ostali bez jednog igrača. Drugi žuti karton dobio je JackWilshere zbog opasnog starta na Evri.

Arsenal je do kraja utakmice, iako s igračem manje, ipak zabio počasni gol kada je u četvrtoj minuti nadoknade Cazorla iskoristio priliku.