VAHA RAZBIO PARIŽANE I ODGODIO IM PROSLAVU NASLOVA. / Alves zabio gol o kojem će se danima pričati

Imali su priliku potvrditi naslov, ali u tome nisu uspjeli

17.4.2019.
20:59

Brazilski nogometaš Dani Alves zabio je jedan od najljepših pogodaka u svojoj karijeri. PSG je u srijedu navečer došao na noge Nantesu. Protiv momčadi Vahida Halilhodžića pružila im se prilika da potvrde naslov prvaka, međutim Kanarinci su im pomeli planove.

Preokret do poluvremena

Alves je zabio za vodstvo PSG-a u 19. minuti, a onda je krenuo preokret domaćina. Diego Carlos (22') i Majeed (44') pobrinuli su se da Nantes na poluvrijeme ode s prednošću. U nastavku , u 52. minuti Carlos je dao svoj drugi pogodak na utakmici.

PSG bez gotovo cijele prve momčad nije imao snage okrenuti rezultat u svoju korist. Tek je u 89. minuti Guclu smanjio za 3-2.