TURNIR MLADEN RAMLJAK: / Nove zvijezde se stvaraju, mladi nogometaši Dinama srušili Real Madrid

Velika pobjeda U19 ekipe aktualnog hrvatskog prvaka

10.8.2019.
18:25

U19 momčad Dinama pobijedila je vršnjake iz slavnog Real Madrida rezultatom 3:1 i prošla u finale turnira Mladen Ramljak. Veliku pobjedu Dinama obilježile su i sporne sudačke odluke na štetu momčadi Kraljevskog kluba.

Dinamo je poveo pogotkom Edina Julardžije iz jedanaesterca u prvom poluvremenu. Kazneni udarac je izborio sam Julardžija, a dosuđen nakon sporne sudačke odluke jer je mladi igrač Dinama srušen u prodoru malo ispred šesnaesterca.

S rezultatom 1:0 momčadi su otišle na odmor.

10.08.2019., igraliste Hitrec-Kacian, Zagreb - 17. Memorijalni turnir Mladen Ramljak, skupina A, GNK Dinamo - Real Madrid. Photo:

Real je izjednačio u nastavku pogotkom Christiana Vassilakisa, ali Luka Jančić je vratio Modre u vodstvo. I Jančićev pogodak bio je sporan jer je dinamovac bio u zaleđu, ali pomoćni sudac ništa nije signalizirao.

Za konačnih 3:1 pogodio je Niko Janković u završnici utakmice.