TRENER JUVENTUSA NA MUKAMA NAKON KIKSA: / Teško je povjerovati što je odgovorio na pitanje o Mandžukiću

Maurizio Sarri na velikim je mukama nakon neočekivanog remija

26.10.2019.
21:14
AFP, AFP PHOTO / Marco BERTORELLO

Talijanski nogometni prvak Juventus u 9. je kolu odigrao samo 1-1 (0-0) na gostovanju kod novog prvoligaša Leccea, a nakon utakmice trener Stare dame Maurizio Sarri mora se nositi s brojnim brigama.

STARA DAMA PODBACILA U DEVETOM KOLU: /

Veliki kiks Juventusa kod Leccea, Mandžukić nije konkurirao za nastup

Tijekom utakmice u momčadi Juventusa ozlijedio se Sarrijev miljenik, argentinski napadač Gonzalo Higuain koji je čak bio na šivanju u bolnici.

Stoga su trenera Juventusa pitali za hrvatskog napadača Marija Mandžukića, za kojega je Sarri rekao da na njega ne računa. Talijanske novinare zanimalo je li se sada njegovo mišljenje promijenilo i hoće li računati na Hrvata kao Higuainovu zamjenu.

'Besmisleno je'

"Pričam samo o igračima koji su mi dostupni, sada je besmisleno razgovarati o Mandžukiću", rekao je Sarri.

Juventus je protiv Leccea poveo golom Dybale iz kaznenog udarca u 50. minuti, a poravnao je Mancosu također s bijele točke samo šest minuta potom.