SENZACIJA U KUPU / Trećeligaš iznenadio Madriđane!

Atletico Madrid izgubio je prvu utakmicu 1/16 finala Kupa kralja protiv trećeligaša Albacetea s 2:1.

9.12.2011.
9:13
Youtube

Nogometaši Atletico Madrida upisali su novi poraz na gostovanju. U utakmici šesnaestine finala španjolskog kupa pobijedio ih je trećeligaš Albacete s 2:1.

Barcelonin veznjak Andres Iniesta nedavno je kupio dionice Albacetea te tako postao djelomični vlasnik kluba za koji je igrao još kao dijete. Njegov "novi" klub poveo je u 31. minuti nakon jedanaesterca Antonija de la Callea, a svoje vodstvo povećavaju golom Josea Zurde iz slobodnog udarca u 60. minuti. Počasni pogodak za Atletico postigao je Adrian Lopez u 70. minuti susreta te tako donekle olakšao posao u uzvratu.

U drugoj utakmici koja se igrala u četvrtak Athletic Bilbao je svladao još jednog trećeligaša - Oviedo. Baski su bili bolji s 1:0 pogotkom De Marcosa na samom početku susreta, u 11. minuti