PREKINULI SUSRET / Teniskim lopticama protiv El Clasica

Navijači Seville su u znak nezadovoljstva na odluku La Lige da pomakne početak utakmice za pola sata zbog 'el clasica' na teren stadiona Sanchez-Pizjuan bacili pravu kišu teniskih loptica.

22.4.2012.
12:57
Youtube

SEVILLA - Levante je u saubotu u utakmici 35. kola španjolskog prvenstva odigrao neriješeno 1-1 protiv Seville na njenom terenu, što je za igrače JuanaIgnaciaMartineza pozitivan rezultat jer su učvrstili svoje peto mjesto koje im osigurava nastup u Europskoj ligi iduću sezonu.

Sevilla je ispustila pobjedu iz ruku jer je u 86. minuti utakmice Negredo, koji je doveo Andalužane u vodstvo, u prvom poluvremenu (21.), promašio kazneni udarac.

Nešto prije toga je ArounaKone, bivši igrač Seville, izjednačio za Levante.

Utakmica je inače imala neobičan početak: navijači Seville su u znak nezadovoljstva na odluku La Lige da pomakne početak utakmice za pola sata zbog 'el clasica' na teren stadiona Sanchez-Pizjuan bacili pravu kišu teniskih loptica.

Početak utakmice između Seville i Levantea je pomaknut na 22.30 sati.