Troicki završio takmičenje u Madridu (VIDEO)

Srbija je ostala bez predstavnika u muškoj konkurenicji

8.5.2013.
13:56

Srpski tenier Viktor Troicki eliminisan je u drugom kolu Mastersa u Madridu pošto je izgubio od Japanca Keia Nišikorija sa 2:0 u setovima (7:5, 6:2).

Nakon ovog poraza Troickog Srbija je ostala bez predstavnika u muškoj konkurenciji na turniru u Madridu pošto je i najbolji teniser sveta Novak Đoković sinoć eliminisan.

Troicki je dobro igrao u prvom setu i imao je dve set lopte pri rezultatu 5:2, međutim tada sledi pad u igri srpskog tenisera što je Nišikori znao da iskoristi i preokrene rezultat u svoju korist.

Posle propuštene šanse, Viktor nije uspeo da se vrati ni u drugom setu pa je Japanac na samom startu došao do brejka, a potom u trećem gemu bez izgubljenog poena dokrajčio srpskog tenisera.

Poslednji predstavnik Srbije u Madridu je Ana Ivanović koja će od 21:30 igrati protiv Lore Robson iz Velike Britanije.