Ovo je skroz ludo, ima čak 49 pobjeda i samo 1 poraz!

Srpski tenisač Novak Đoković, osvojio je i Montreal, još jedan ATP turnir iz Masters serije 1000. U finalu je sa 6:2, 3:6, 6:3 bio bolji od američkog tenisača Mardyja Fisha.

15.8.2011.
13:50

Na početku prvog seta, Fish se dobro držao, zaprijetio je odmah na prvom servisu Đokovića, no srpski se tenisač uspio izvući. Na 2:2 Amerikanac je popustio, Nole ga je breaknuo i bez problema došao do 6:2.

U drugom je opet krenuo Fish i ovoga puta uspio u svom naumu. Devetu priliku za oduzimanje servisa svog protivnika je iskoristio i došao do 5:3 nakon čega je rutinski osvojio set.

U odlučujućoj dionici, na terenu se od nekud pojavio onaj pravi Đoković koji svom protivniku nije dopustio nikakvu mogućnost. Nole je svoju priliku dočekao u petom gemu nakon čega je u svom stilu došao do konačne pobjede.

Srpski tenisač podigao je deveti pehar ove sezone, odnosno peti na Mastersima, a njegov omjer pobjeda i poraza izgleda nevjerojatno. Pobijedio je 49 susreta a da je pri tome izgubio samo jedan meč i to onaj u polufinalu Roland Garrosa od Rogera Federera.