MARTIĆ IZBORILA ČETVRTFINALE U CHARLESTONU: / Dućanka bila na koljenima, ali je onda uslijedio uraganski preokret

Martić sada u četvrtfinalu ide na 21. igračicu svijeta

4.4.2019.
19:40

Hrvatska tenisačica Petra Martić plasirala se u četvrtfinale WTA turnira u Charlestonu, ona je susretu 3. kola nadigrala Amerikanke Jessicu Pegulu s 2-6, 6-3, 6-2 za dva sata i 10 minuta igre. Martić (WTA 53.) je preokrenula dvoboj protiv 81. igračice svijeta Pegule, koja je dobila prvi set oduzevši triput servis Petri.

Čeka je Belinda

Dućanka je u preostala dva seta jako popravila igru, drugi set je dobila s tri "breaka" servisa Amerikanke, a u trećem setu je nakon vodstva 2-0 dopustila Peguli da izjednači, da bi potom u furioznoj završnici dobila zadnja četiri gema u meču. Martić sada u četvrtfinalu ide na Švicarku Belindu Benčić, 21. igračicu svijeta.