Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Tenis /

Đoković poludio na Britance zbog pudlice?!

Britanski mediji javljaju da se srpski tenisač Novak Đoković jako uzrujao jer mu britanske vlasti ne dopuštaju da u zemlju unese svog psa koji ga prati na većini turnira.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Novak Đoković se u Wimbledonu bori za svoj prvi naslov na najpoznatijem svjetskom teniskom turniru, a najveći problem mu trenutačno ne predstavljaju Rafael Nadal ili Roger Federer, već činjenica da je u Londonu bez svog ljubimca Pierrea.

Njegova pudlica ga često prati na natjecanjima pa tako nije propustila niti zemljani dio sezone, a viđena je i u Roland Garrosu gdje je Đoković u polufinalu upisao jedini poraz ove godine.

Srpski tenisač navodno na sve moguće načine pokušava uvjeriti Britance da mu dozvole posjetu Pierrea, a izvor iz njegovog stručnog stožera tvrdi da Đokoviću razdvojenost od psa teško pada:

"Vrlo je uzrujan što ne može Pierrea dovesti u Wimbledon i pokušava nagovoriti vlasti da ipak promijene odluku. Vodi ga sa sobom gdje god može i za njega je ovo vrlo ozbiljan problem".

Vezani članci:

arti-201106240462006 arti-201106230275006 arti-201106201001006

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike