ĆORIĆ SAZNAO PROTIV KOGA IGRA ZA 4. KOLO: / Na Borninom putu nalazi se Srbin kojeg vodi njegov bivši trener

Ćorić, 22-godišnji osvajač Davis Cupa, do ove godine nikad prije nije prošao prvo kolo u Australiji

17.1.2019.
10:31

Hrvatski tenisač Borna Ćorić saznao je suparnika s kojim će se sučeliti u 3. kolu prvog Grand Slam turnira sezone Australian Opena. Nakon što je u meču dugom dva sata i 16 minuta slavio sa 6-4, 6-3, 6-4 protiv mađarskog tenisača , 38. na ATP ljestvici, pred jedanaestim nositeljem novi je ispit koji donosi igrača s kojim se nikad nije susretao.

POLOVIČAN USPJEH NA AUSTRALIAN OPENU: /

Ćorić deklasirao 38. igrača svijeta i ušao u treće kolo, Karlović izgubio nakon drame u pet setova

U pitanju je srpski tenisač Filip Krajinović, 93. na ATP ljestvici.

Vodi ga Thomas Johansson

Ćorić, 22-godišnji osvajač Davis Cupa, do ove godine nikad prije nije prošao prvo kolo u Australiji, baš kao niti četiri godine stariji igrač o kojem brigu vodi Thomas Johansson, pobjednik Australian Opena iz 2002. godine i bivši Ćorićev trener. Krajinović najbolji plasman u poretku tenisača jest 26. mjesto na kojem je bio u travnju prošle godine.

U karijeri nikad nije osvojio niti jedan ATP turnir, ali iza sebe ima finale Masters 1000 turnira u Parizu 2017. godine.