Čilić pobijedio mušteriju, Dodiga čeka Nadal

Nakon što je Ivo Karlović uspio izboriti drugo kolo turnira u Montrealu, ista je stvar pošla za rukom još dvojici hrvatskih tenisača.

9.8.2011.
12:54

Čilić je nastavio s dobrim igrama iz Umaga i na američkom tlu i u prvom kolu turnira iz Masters serije pobijedio Seppija sa 7:5,6:4. Iako je protivniku uspio oduzeti servis već na samom početku prvog seta, Međugorcu to nije bilo dovoljno damirno privede set kraju jer je svoj izgubio pri rezultatu 3:2.

Ipak, novi break je napravio pri rezultatu 5:5. Nakon toga je na svoj servis priveo set kraju sa 7:5. U drugom setu opet ista priča, Čilić je odmah oduzeo servis Talijanu. Iako mu je Talijan vratio istom mjerom, Marin je ipak još jednom slomio Seppija na njegov servis i dobio set sa 6:4 te izborio drugo kolo gdje ga čeka Juan Martin Del Potro.

Prolazak dalje izborio je i Ivan Dodig koji je pobijedio Francuza Jeremyja Chardyja sa 6:3,6:4, pritom ne dozvolivši svojem protivniku nijednu priliku za oduzimanje servisa.

U prvom setu Chardyju je oduzeo servis u osmom gemu, dok mu je u drugom to uspjelo gem prije. Dodig će za prolazak u treće kolo igrati protiv drugog tenisača svijeta Rafaela Nadala.