Fiorentina dobila Veronu / 'Stara dama' srušila Napoli i došla bod do vrha

Llorente je zabio prvi gol nakon samo dvije minute igre, a Pirlo je rezultat podigao na 2:0 tek u 74. minuti. Insigne je ozbiljno namučio Buffona, a Pogba je u 80. minuti postavio konačnih 3:0. Josip Radošević je cijelu utakmicu odgledao s klupe.

11.11.2013.
15:31
AP

12. kolo talijanske serije A završilo je pobjedama Juventusa s Napolijem i Fiorentine sa Sampdorijom.

"Stara dama" je tako ostavila Napoli iza sebe i približila se na samo bod od Rome.

Fiorentina je rano povela jedanaestercem Rossija te sedam minuta poslije još jednim njegovim golom, a svojom pobjedom je došla na peto mjesto preskočivši Veronu. Naš Ante Rebić je u 79. minuti ušao umjesto Juana Cuadrada.

Sampdoria je tako ostala u zoni ispadanja s devet bodova, bod manje od Bologne i Sassuola.