SPORNI TRENUCI DERBIJA: / Procijenite je li sudac Pejin donio dobre odluke kod penala i crvenog kartona

Dinamo je krenuo u sezonu na najbolji način, pobijedio je prvaka Rijeku u njezinom dvorištu. Golovima Juniora Fernandesa slavila je maksimirska momčad 2:0 u 5. kolu 1.

11.8.2017.
20:55
Screenshot/YouTube

RIJEKINA UTVRDA PALA NAKON 43 UTAKMICE: Fernandes junak, Dinamo slavi veliku pobjedu protiv prvaka

RIJEKINA UTVRDA PALA NAKON 43 UTAKMICE: /

Fernandes junak, Dinamo slavi veliku pobjedu protiv prvaka

Dva su trenutka obilježila utakmicu, penal za Dinamo u 40. minuti nakon igranja Zute rukom i isključenje Lecjaksa u 59.

Procijenite je li sudac Tihomir Pejin bio u pravu kad je dosudio najstrožu koju je u 2:0 vodstvo pretvorio Junior Ferndandes.

Snimku najstrože kazne za Dinamo pogledajte OVDJE.

Dva kartona u manje od deset minuta

Dinamo je dominirao u prvom dijelu, a krila Riječanima u nastavku dalo je isključenje Jana Lecjaksa. Dinamov branič dobio je dva žuta kartona u manje od deset minuta. Prvi je dobio u 50. minuti, drugi žuti, odnosno crveni u 59.