IKONA DO IKONE / Ovim Brazilcima sigurno nije lagano gledati kako Vatreni gube. Pogledajte kakve su se legende pojavile na tribini

Argentina nakon prvog poluvremena vode 2:0 protiv Hrvatske

13.12.2022.
21:27

Hrvatska reprezentacija u utorak od 20 sati igra protiv Argentine polufinalnu utakmicu Svjetskog prvenstva u Kataru i bori se za drugo uzastopno finale Mundijala.

KRALJ I TOČKA /

Ono kad se oglasi čuveni Gary Neville: Englez stao na stranu Hrvata, a objavio je i anketu

Sam početak utakmice bio je jako borben, ali bez većih prilika, sve do 32. minute, kada su Argentinci dobili jedanaesterac zbog prekršaja hrvatskog vratara Dominika Livakovića nad argentinskim ofenzivcem Alvarezom, koji je izašao sam na njega. Pet minuta kasnije Argentinci su zabili i drugi gol, a za 2:0 poentirao je Alvarez.

Utakmicu su iz svečane lože gledali legendarni brazilski nogometaši - Roberto Carlos, Ronaldinho, Ronaldo, Cafu i Rivaldo i zasigurno nisu zadovoljni viđenim jer je reprezentacija njihove zemlje veliki rival s Argentincima.

"Da budem iskren, kao Brazilac ne mogu reći kako bih volio da Argentina osvoji naslov , to bi bila laž...", priznao je Ronaldo dan prije utakmice.