GORI U KATARU / Nezapamćena ludnica u svlačionici, Lovren sve snimio i javno objavio: Vatreni imaju novi omiljeni hit

Već danima pjevaju pjevaju stari hit

5.12.2022.
19:33

Hrvatska nogometna reprezentacija treći put u svojoj povijesti se plasirala u četvrtfinale Svjetskog prvenstva, dok je Japan četvrti put ispao u osmini finala.

"Vatreni" su do sada tri puta igrali u osmini finala, 1998., 2018. i 2022. godine, te su sva tri puta slavili.

BRAZIL - JUŽNA KOREJA 4:1 /

Spektakl je zakazan za petak: Goropadni Brazil pregazio Koreju i osigurao okršaj s Vatrenima

Vatreni su se, inače, plasirali u četvrtfinale nakon što je u osmini finala boljim izvođenjem 11-eraca izbacila Japan sa 3-1.

Nakon 120 minuta bilo je 1-1, da bi prilikom izvođenja 11-eraca u junaka izrastao Dominik Livaković koji je obranio tri udarca Japanaca.

Poveo je Japan golom Daizena Maede (43), na 1-1 poravnao je Ivan Perišić (55). Kako se rezultat više nije mijenjao ni do isteka 90. minute kao niti nakon dodatnih pola sata, o putniku u četvrtfinale odlučivalo se udarcima s bijele točke.

Hrvatska će u četvrtfinalu u petak igrati protiv pobjednika susreta Brazil - Južna Koreja koji je na programu od 20 sati.