MODRIĆ U CENTRU PAŽNJE / Naš Luka ovo sigurno nije očekivao. Pogledajte što su mu Argentinci napravili dok je izlazio s travnjaka

Modrić je napustio igru u 72. minuti, kada je umjesto njega ušao Lovro Majer

13.12.2022.
23:00

Hrvatska nogometna reprezentacija poražena je s 0-3 (0-2) od Argentine u polufinalu SP-a u Lusailu, te će se u subotu boriti za broncu s poraženim iz dvoboja Maroko- Francuska.

AJOJ... /

Srpski mediji raspisali se nakon dvojbenog penala Argentine i drugog pogotka: 'Hrvati plaćaju kaznu'

AJOJ... /

Argentinci su poveli golom Messija iz jedanaesterca u 34. minuti, a u 39. minuti nakon brzog protunapada na 2-0 povećao je Julian Alvarez. U 69. minuti Messi je asistirao Alvarezu za konačnih 3-0.

Hrvatska neće vidjeti finale SP-a, Argentina je bila bolja, organiziranija, spretnija i bolno učinkovita u kažnjavanju pogrešaka i mlakih reakcija. A pogrešaka i mlakosti je kod Vatrenih bilo večeras kao u svih pet dosadašnjih susreta zajedno. Triput je hrvatska obrana ostavila nečuvanoga Juliana Alvareza i triput su Argentinci zabili.

Krasno

Hrvatsku je i u ovoj utakmici predvodio kapetan Luka Modrić koji je bio standardno dobar, ali izostao je neki njegov briljantan potez, a izbornik Zlatko Dalić ga je zamijenio u 721. minuti i umjesto njega uveo Lovru Majera.

Dok je Modrić izlazio s terena hrvatski, ali i argentinski, navijači su ustali i pljeskom ga ispratili s travnjaka.

OVDJE možete pogledati kako je to izgledalo.