PA TKO NAM SE TO JAVIO? / Mamić u elementu nakon velike pobjede Vatrenih: Podijelio prastari video s jasnom porukom kanadskom izborniku

Mamić je na Instagramu podijelio video koji ga je 'proslavio' prije više od desetljeća

27.11.2022.
20:54
Screenshot

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Kanadu 4-1 (2-1) u dvoboju drugog kola skupine F svjetskog prvenstva kojem je domaćin Katar.

SAVRŠEN ODGOVOR /

Kramarić nakon razbijanja Kanade poslao poruku njihovom izborniku: 'Na kraju smo mi pokazali tko će sj***ti koga...'

Kanada je povela golom Alphonsa Daviesa već u drugoj minuti, ali je potom uslijedio preokret. Andrej Kramarić je zabio dva, u 36. i 70. minuti, a Marko Livaja jedan pogodak, u 44. minuti, za slavlje Hrvata. Sve je okončano golom Lovre Majera u 94. minuti.

A nakon susreta na Instagrmau se oglasio Zdravko Mamić. Na storyju je podijelio video, koji sam po sebi sve govori.

Podsjetimo, kanadski izbornik John Herdman dao je neopreznu izjavu nakon utkamice s Belgijom kada je poručio 'sj***t ćemo Hrvatsku'. To mu se sada obilo o glavu.

Nakon što su Vatreni "razbili" Kanađane, dvostrukog strijelca Kramarića kanadski novinari su pitali je li ta Herdmanova izjava motivirala hrvatske nogometaše, na što je on ponudio sljedeći odgovor:

"Hvala kanadskom izborniku za motivaciju. Na kraju smo mi pokazali tko će sj**ati koga."